Máme odpovede na Vaše otázky.

Kedy nesmiem užívať Yellow vital?

Yellow vital nesmie užívať osoba mladšia ako 18 rokov, osoby po infarkte myokardu a osoby so srdcovo - cievnymi ochoreniami. Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Yellow vital

Má Yellow vital nežiadúce účinky?

Neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky na testovaných respondentoch.

Yellow vital

Je Yellow vital vhodný pre všetky vekové kategórie?

Yellow vital môžu užívať len osoby nad 18 rokov!

Yellow vital

Ako postupovať, ak nie som s produktom spokojný?

Nákupom produktu Yellow vital nenesiete žiadne riziko, preto ak nie ste spokojný s naším produktom, vrátime vám plnú sumu kúpnej ceny. Uplatnenie záruky vrátenia peňazí spočíva v povinnosti zákazníka zaslať nám v 30 dňovej lehote na vlastné náklady produkt Yellow vital späť, s maximálne jedným chýbajúcim kusom a zároveň oznámiť reklamáciu e-mailom.

Yellow vital

Môžem užívať Yellow vital dlhodobo?

Nakoľko je Yellow vital čisto prírodný produkt a nemá vedľajšie účinky môžete ho užívať dlhodobo ale nedoporučujeme prekračovať limit jednej tabletky za 24 hodín.

Yellow vital

Kedy môžem očakávať dodanie Yellow vital-u?

Yellow vital vám bude odoslaný v deň objednávky, ak bude zadaná v pracovný deň od 08:00-12:00. V prípade, že bude objednávka zadaná po 12:00 hodine, alebo počas víkendu, bude odoslaná v nasledujúci pracovný deň. Doručenie zásielky bude maximálne do 3 pracovných dní.

Yellow vital

Čo znamená diskrétne dodanie?

Yellow vital samozrejme patrí medzi produkty, ktoré sú intímnej povahy a preto je našou prioritou zaslať vám Yellow vital v diskrétnom balení (klasická obálka s penovým vnútrom) a diskrétnou formou zaslania Poste restante. To znamená, že vám bude doručený oznam o zásielke, ktorú si vyzdvihnete na príslušnej pošte formou Poste restante zásielky na svoje meno.

Yellow vital

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?

Odošlite  otázku cez e-mailový formulár alebo nám napíšte priamo na nižšie uvedenú e-mailovu adresu. Radi  Vám zodpovieme všetky otázky súviasiace s produktom Yellow vital.